İkinci El Beyaz Eşya

İkinci el beyaz eşya ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz. İkinci El Beyaz eşya ürünlerinizi satmak istediğinizde sitemizdeki telefon veya iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul ikinci el eşya firmamızın ana faaliyetlerinin en başında evinizde veya işyerinizde çalışır durumda olan ikinci el beyaz eşyalarınızın satın alınmasıdır. Bu vesile ile yeni almayı düşündüğünüz eşyalara yer açmış eskiyi de değerlendirmiş olacaksınız.

İkinci el beyaz eşya modelleri; ikinci el çamaşır makinası, ikinci el buzdolabı, ikinci el derin dondurucu, ikinci el fırın, ikinci el ankastre, ikinci el bulaşık makinası, ikinci el kurutma makinası, ikinci el elektrik süpürgesi, ikinci el set üstü ocak, ikinci el arçelik, ikinci el vestel, ikinci el teka, ikinci el siemens, ikinci el profilo, ikinci el samsung beyaz eşyalarınız adresinizden teslim alınır.

İstanbul ikinci el eşya iletişim bilgileri 0532 652 58 10 nolu telefonu ile günün her saati hizmetinizde. Sosyal medya ve mail ile iletişim bilgilerimiz sürekli takip edilmektedir.

2. El Beyaz Eşya 2. El Çamaşır Makinası 2. El Bulaşık Makinası

2. El Fırın 2. El Mikrodalga Fırın 2. El Derin Dondurucu

İkinci El Beyaz Eşya 2. El Buzdolabı 2. El LCD Televizyon

2. El Ütü 2. El Klima İkinci El TV