Güngören İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Güngören, İstanbul'un bir ilçesidir. İlin batı yarısında Çatalca Yarımadası'nda yer alır; İstanbul'un Adalar ve Eminönü'den sonra alan bakımından en küçük üçüncü ilçesidir. 3 Haziran 1992'de ilçe olan Güngören, doğuda Zeytinburnu, Esenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler ilçelerine komşudur.

  •  
  • Güngören İkinciEl Eşya

Güngören İlçesi'nin bugünkü sınırları içindeki yerleşme alanlarının nüfuslanması, İstanbul kentsel alanının gelişmesiyle uygunluk göstermektedir.1935'te 259 olan nüfus, 1960'tan hızla yükselmeye başlamıştır.Hızlı artışta yönetsel değişikliklerle belediye örgütünün kurulması büyük çapta etkili olmuştur.

 

Güngören İkinci El Eşya   Güngören İkinci El Eşya

 

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Güngören'de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Güngören'de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güngören'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Güngören ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Güngören'de ikinci el eşya mağazamız, Güngören ikinci el eşya fiyatları, Güngören ikinci el beyaz eşya fiyatları, Güngören ikinci el mobilya fiyatları, Güngören ikinci el antika eşya fiyatları, Güngören ikinci el ofis mobilyaları konularında, Güngören ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Güngören'in aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Güneştepe Mahallesi ikinci el eşya
Mareşal Çakmak Mahallesi ikinci el eşya
Sanayi Mahallesi ikinci el eşya
Akıncılar Mahallesi ikinci el eşya
Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi ikinci el eşya

 

Güngören İkinci El Eşya Alanlar   Güngören İkinci El Eşya Alanlar