Esenler İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Esenler, çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmaktan çok bir yerleşim merkezi özelliğindedir. Esenler'i Davutpaşa yoluna bağlayan Ayazma yolu üzerindeki su kontrol kuyuları, şimdi Belediye oto Garajı olarak kullanılan Üçyüzlü, Ayazma Çeşmesi, Su Terazisi ve garaj içinde yıkık vaziyette olan Kilise güzel bir mimari örnek olarak karşımıza çıkar. 

  •  
  • Esenler İkinciEl Eşya

Esenler Merkez Camisi'nin karşısındaki Kilise kalıntısı restore edilerek günümüzde Dijital Kütüphane olarak hizmet vermektedir. İstanbul surlarının yıkılmasından sonra bu bölge toprakları askeri bakımdan önem kazanmıştır. İlçe Tarihinin İstanbul Tarihi içinde mütalaa edilmesi gerekir. İlçe tarihi eser bakımından zengin sayılmaz. Bizans ve Osmanlı dönemine ait çeşme, su kemeri, su terazisi ve sebil günümüze ulaşan tarihi yapılardır. Bu eserlerin de kitabeleri tahrip edildiği için yapım tarihleri hakkında bilgi vermek mümkün değildir.

Esenler İkinci El Eşya   Esenler İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Esenler’de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Esenler’de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Esenler'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Esenler ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Esenler’de ikinci el eşya mağazamız, Esenler ikinci el eşya fiyatları, Esenler ikinci el beyaz eşya fiyatları, Esenler ikinci el mobilya fiyatları, Esenler ikinci el antika eşya fiyatları, Esenler ikinci el ofis mobilyaları konularında, Esenler ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Esenler'in aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.
 

Fevzi Çakmak Mahallesi ikinci el eşya
Tuna Mahallesi ikinci el eşya
Kemer Mahallesi ikinci el eşya
Namık Kemal Mahallesi ikinci el eşya
Oruçreis Mahallesi ikinci el eşya

Esenler İkinci El Eşya Alanlar   Esenler İkinci El Eşya Alanlar