Yakacık İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Tarihsel olarak oldukça eski bir yerleşim alanıdır. Bizans dönemi ve Osmanlı Döneminde sayfiye yerleşimi olarak kullanılmıştır. Özellikle Osmanlı'nın son dönemlerinde 1700'lü yıllar sonrasına ait hâlâ ayakta duran tarihi eseri bulunmaktadır. Osmanlı Saray mensubu ve Paşalarının yazlık amacı ile kullandıkları köşkler bulunmaktadır. 

  •  
  • Yakacık İkinciEl Eşya

Cumhuriyet'in ilk yıllarında genişlemeye başlayan semtte ağırlıklı olarak Ermeni ve Rum kökenli vatandaşlarımızın yaşıyor olmasına rağmen barış ortamında hep birlikte yaşamaya iyi bir örnek teşkil etmişlerdir. Ancak günümüzde bu bölgede yaşadığı bilinen Ermeni ve Rum kökenli birileri bulunmamakla beraber, gün geçtikçe doğu kökenli vatandaşlarımızın sayısı artmaktadır. 

Yakacık İkinci El Eşya   Yakacık İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Yakacık'da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Yakacık’da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Yakacık'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Yakacık ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Yakacık’da ikinci el eşya mağazamız, Yakacık ikinci el eşya fiyatları, Yakacık ikinci el beyaz eşya fiyatları, Yakacık ikinci el mobilya fiyatları, Yakacık ikinci el antika eşya fiyatları, Yakacık ikinci el ofis mobilyaları konularında, Yakacık ikinci el eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Yakacık’ın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Çarşı Mahallesi ikinci el eşya
Cumhuriyet Mahallesi ikinci el eşya
Hürriyet Mahallesi ikinci el eşya
Samandıra Caddesi ikinci el eşya
Soğanlık Caddesi ikinci el eşya
Şehit Aydın Caddesi ikinci el eşya

Yakacık İkinci El Eşya Alanlar   Yakacık İkinci El Eşya Alanlar