Küçükçekmece İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25'si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992'de Avcılar'ın, 2009'da Başakşehir'in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır.

  •  
  • Küçükçekmece İkinciEl Eşya

Küçükçekmece adının kaynağı konusunda, tarihçiler arasında değişik görüşler mevcuttur. Hakkı Raif Ayyıldız bir yazısında; bölgenin Küçükçekmece adını almasını şöyle anlatmaktadır: "Batağa gayet kalın kazıklar çakılmış ve aralarına halatlar gerilmiştir. Yolcular büyük bir sala dolar, salcılar da salı çeke çeke kanalın öte yakasına yüzdürüp götürürlerdi; bunlardan ötürüdür ki, iki gölün geçitlerine "Küçükçekmece" ve "Büyükçekmece" adları verilmiştir.

 

 

Küçükçekmece İkinci El Eşya   Küçükçekmece İkinci El Eşya

 

​​İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Küçükçekmece'de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Küçükçekmece'de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Küçükçekmece'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Küçükçekmece ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Küçükçekmece'de ikinci el eşya mağazamız, Küçükçekmece ikinci el eşya fiyatları, Küçükçekmece ikinci el beyaz eşya fiyatları, Küçükçekmece ikinci el mobilya fiyatları, Küçükçekmece ikinci el antika eşya fiyatları, Küçükçekmece ikinci el ofis mobilyaları konularında, Küçükçekmece ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Küçükçekmece'nin aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.
 

Atakent Mahallesi ikinci el eşya
Cennet Mahallesi ikinci el eşya
İnönü Mahallesi ikinci el eşya
Gültepe Mahallesi ikinci el eşya
Yarımburgaz Mahallesi ikinci el eşya

 

Küçükçekmece İkinci El Eşya Alanlar   Küçükçekmece İkinci El Eşya Alanlar