Bahçelievler İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Bahçelievler, İstanbul iline bağlı bir ilçedir. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992'de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur.

  •  
  • Bahçelievler İkinciEl Eşya

1950'li yıllara kadar bugün Bahçelievler ilçesinin bulunduğu bölgede Kocasinan ve Yenibosna köyleri vardı. Bahçelievler’in bulunduğu kesim, Bakırköy’ün O-1 karayolunun (eski E-5) kuzeyine doğru büyümesiyle oluşmuştur.

Bahçelievler İkinci El Eşya   Bahçelievler İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Bahçelievler'de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Bahçelievler'de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Bahçelievler'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Bahçelievler ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Bahçelievler'de ikinci el eşya mağazamız, Bahçelievler ikinci el eşya fiyatları, Bahçelievler ikinci el beyaz eşya fiyatları, Bahçelievler ikinci el mobilya fiyatları, Bahçelievler ikinci el antika eşya fiyatları, Bahçelievler ikinci el ofis mobilyaları konularında, Bahçelievler ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Bahçelievler'in aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Bahçelievler Mahallesi ikinci el eşya
Cumhuriyet Mahallesi ikinci el eşya
Zafer Mahallesi ikinci el eşya
Hürriyet Mahallesi ikinci el eşya
Şirinevler Mahallesi ikinci el eşya

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar   Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar