Avcılar İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir.İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.850 hektar yani 38,5 milyon m²'lik bir yüzölçümüne sahiptir. İstanbul'a 27 km. uzaklıktadır. 

  •  
  • Avcılar İkinciEl Eşya

Avcılar'da sanayi tesislerinin gelişmesiyle balıkçılık, bağcılık ve tarım tarihe karışmış, bunların yerini sanayi, ticaret ve rekreasyon (eğlence-dinlenme) tesisleri almıştır. Avcılar'da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 250'den fazla sanayi tesisi faaliyettedir. 

Avcılar İkinci El Eşya<   Avcılar İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Avcılar'da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Avcılar'da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Avcılar'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Avcılar ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Avcılar'da ikinci el eşya mağazamız, Avcılar ikinci el eşya fiyatları, Avcılar ikinci el beyaz eşya fiyatları, Avcılar ikinci el mobilya fiyatları, Avcılar ikinci el antika eşya fiyatları, Avcılar ikinci el ofis mobilyaları konularında, Avcılar ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Avcılar'ın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.
 

Ambarlı Mahallesi ikinci el eşya
Cihangir Mahallesi ikinci el eşya
Merkez Mahallesi ikinci el eşya
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi ikinci el eşya
Yeşilkent Mahallesi ikinci el eşya

Avcılar İkinci El Eşya Alanlar   Avcılar İkinci El Eşya Alanlar