Caddebostan İkinci El Eşya

Caddebostan İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunan bir semtidir. Çiftehavuzlar ve Erenköy arasında kalır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde;Bostancı'dan Göstepe'ye kadar bulunan bölüme suçlular yerleştirildiğinden.ismi "Cadı Bostanı" idi; suçlulardan arındırıldıktan sonra da ismi "Caddebostan" olarak değişmiştir.

  • Caddebostan İkinci El Eşya
  • Caddebostan İkinciEl Eşya

İstanbul'un en gözde semtlerinden olup Bağdat Caddesi, CKM (Caddebostan Kültür Merkezi) gibi yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca bölgede ünlü markaların mağazaları mevcuttur. Türkiye'de az görülen bisiklet yolu mevcuttur.

Caddebostan İkinci El Eşya   Caddebostan İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Caddebostan’da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Caddebostan’da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Caddebostan'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Caddebostan ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Caddebostan’da ikinci el eşya mağazamız, Caddebostan ikinci el eşya fiyatları, Caddebostan ikinci el beyaz eşya fiyatları, Caddebostan ikinci el mobilya fiyatları, Caddebostan ikinci el antika eşya fiyatları, Caddebostan ikinci el ofis mobilyaları konularında, Caddebostan ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Caddebostan’ın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

 

Dalyan Parkı ikinci el eşya
Ömerpaşa Caddesi ikinci el eşya
Ada Sokak ikinci el eşya
Hamam Sokak ikinci el eşya
Gelengül Sokak ikinci el eşya

Caddebostan İkinci El Eşya Alanlar   Caddebostan İkinci El Eşya Alanlar