Kadıköy İkinci El Eşya 0532 562 58 10

kadıköy ikinci el eşya alanlar,İlçenin eski adı olan Kalkedonya'nın körlerin yeri anlamına geldiği sanılmaktadır. İstanbul'un kuruluşuyla ilgili mitte bu isim yer almaktadır. Yer değiştiren bir kavim yeni yerleşimlerine nasıl ulaşacaklarını öğrenmek için bir kahine danışır. Kahin kavimdekilere körlerin ülkesinin karşısına yerleşmelerini söyler.Kadıköy spot eşya alanlar,kadıköy ğümüş alanlar,

  •  
  • Kadıköy İkinciEl Eşya

Bu günkü İstanbul'a ulaşan kavim bulundukları taraf boş iken karşı kıyıda bir yerleşim olduğunu farkeder. Bulundukları yerin avantaj ve güzelliklerini farkedemeyen karşı kıyıdaki insanların ancak kör olabileceklerini iddia edip İstanbul'a yerleşirler. Böylece bugünkü Kadıköy yöresindeki yerleşim körlerin yeri anlamındaki Kalkedon adını alır. İstanbul'un fethinden sonra Kalkedonya'nın yönetimi, II. Mehmed tarafından İstanbul kadısı Hızır Bey'e verildiği için, yerleşmenin Kadıköyü adını aldığı sanılmaktadır

 

Kadıköy İkinci El Eşya   Kadıköy İkinci El Eşya

 

 

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Kadıköy'ün ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Kadıköy'ün komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Kadıköy'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Kadıköy ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Kadıköy'de ikinci el eşya mağazamız, Kadıköy ikinci el eşya fiyatları, Kadıköy ikinci el beyaz eşya fiyatları, Kadıköy ikinci el mobilya fiyatları, Kadıköy ikinci el antika eşya fiyatları, Kadıköy ikinci el ofis mobilyaları konularında, Kadıköy ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Kadıköy'ün aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Caddebostan ikinci el eşya
Feneryolu ikinci el eşya
Fenerbahçe ikinci el eşya
Bostancı  ikinci el eşya
Suadiye  ikinci el eşya
Erenköy ikinci el eşya
Fikirtepe  ikinci el eşya

 

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar   Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar