Kağıthane İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Kâğıthane, İstanbul'da Haliç'e dökülen bir dereyle, bunun vadisinde eski kâğıt imalathanelerinin bulunması nedeni ile bu adı almıştır. Zamanında bu imalathaneler dışında; un değirmenleri ve baruthanelerin bulunduğu, düzlük kesimlerde ise cirit oyunları ve ok atışı için talim sahaları bulunduğu bilinmektedir.

  •  
  • Kağıthane İkinciEl Eşya

1530 haziran ayında Kanuni Sultan Süleyman'ın oğulları Şehzade Mustafa ve Şehzade Mehmet ile Şehzade Selim'in sünnet düğünleri At Meydanı'nda başlamış ve üç hafta devam ettikten sonra Kağıthane sahrasında bir koşu ile sona ermiştir.

 

Kağıthane İkinci El Eşya   Kağıthane İkinci El Eşya

 

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Kağıthane'de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Kağıthane'de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Kağıthane'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Kağıthane ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Kağıthane'de ikinci el eşya mağazamız, Kağıthane ikinci el eşya fiyatları, Kağıthane ikinci el beyaz eşya fiyatları, Kağıthane ikinci el mobilya fiyatları, Kağıthane ikinci el antika eşya fiyatları, Kağıthane ikinci el ofis mobilyaları konularında, Kağıthane ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Kağıthane'nin aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.
 

Çeliktepe Mahallesi ikinci el eşya
Gültepe Mahallesi ikinci el eşya
Seyrantepe Mahallesi ikinci el eşya
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ikinci el eşya
Emniyetevleri Mahallesi ikinci el eşya

 

Kağıthane İkinci El Eşya Alanlar   Kağıthane İkinci El Eşya Alanlar