Florya İkinci El Eşya

Şenlikköy ya da Florya, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bir semt. Küçükçekmece ilçesiyle komşudur. Mahallenin güney kısmı Marmara Denizi'ne sınırdır. 2000'den sonra daha da gelişmeye başlayan Florya'da, büyük balkonlu, geniş bahçeli, havuzlu evler ve siteler yoğunluktadır. 

  • Florya İkinci El Eşya
  • Florya İkinciEl Eşya

1905 yılında Rusya'daki devrimden kaçan Beyazruslar bölgeye yerleşmiş Balkan savaşlarından sonra yurtlarını kaybetmiş kalabalık müslüman Türkler bu bölgeye yerleşmeye başlamış ve bağcılıkla ilgilenmişlerdir. 

Florya İkinci El Eşya   Florya İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Florya’da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Florya’da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Florya'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Florya ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Florya’da ikinci el eşya mağazamız, Florya ikinci el eşya fiyatları, Florya ikinci el beyaz eşya fiyatları, Florya ikinci el mobilya fiyatları, Florya ikinci el antika eşya fiyatları, Florya ikinci el ofis mobilyaları konularında, Florya ikinci el eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Florya'nın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

 

Florya Caddesi ikinci el eşya
Belediye Başkanlığı Köşkü ikinci el eşya
Çekmece İstanbul Caddesi ikinci el eşya
Valilik Yolu Caddesi ikinci el eşya
Atatürk Köşkü ikinci el eşya

Florya İkinci El Eşya Alanlar   Florya İkinci El Eşya Alanlar