Esenyurt İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Esenyurt ikinci el eşya alan yer,İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. Namık Kemal, Atatürk, İstiklal, Çakmaklı, İncirtepe, Saadetdere, İnönü, Fatih , Örnek , Talatpaşa , Mehterçeşme, Pınar , Sanayii, Esenkent, Güzelyurt, Cumhuriyet, Ardıçlıevler, Yenikent  ve Merkez Mahallesi olmak üzere on dokuz mahalleden oluşmaktadır.

  •  
  • Esenyurt İkinciEl Eşya

9. yüzyılın başlarında Ekrem Ömer Paşa'ya ait çiftlik toprağında kurulan yerleşme, buranın hissedarlarından olan Eşkinozgillerden Eşkinoz adını almıştır.1967'de de yerleşimin adı Esenyurt olarak değiştirilmiştir. Eşkinoz Çiftliği'nde çalışanların oluşturduğu yerli halka 1920-1938 yıllarında Romanya ve Bulgaristan'dan göçenlerin katılımı ve son yıllarda iç ve dış göçlerle gelen nüfus, etnik yapının bugünkü halini almasını sağlamıştır.

Esenyurt İkinci El Eşya   Esenyurt İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Esenyurt'ta ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir.Esenyurt'ta komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Esenyurt'ta ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Esenyurt ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Esenyurt'ta ikinci el eşya mağazamız, Esenyurt ikinci el eşya fiyatları, Esenyurt ikinci el beyaz eşya fiyatları, Esenyurt ikinci el mobilya fiyatları, Esenyurt ikinci el antika eşya fiyatları, Esenyurt ikinci el ofis mobilyaları konularında, Esenyurt ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Esenyurt'un aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Ardıçlı Mahallesi ikinci el eşya
Fatih Mahallesi ikinci el eşya
İnönü Mahallesi ikinci el eşya
Namık Kemal Mahallesi ikinci el eşya
Cumhuriyet Mahallesi ikinci el eşya
Yeşilkent Mahallesi ikinci el eşya
Pınar Mahallesi ikinci el eşya

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar   Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar