Dudullu İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Dudullu ikinci el eşya alanyerler,İstanbul Ansiklopedisi’ne göre Dudullu yerleşmesinin kuruluşu 350 yıl kadar önceye gitmektedir. Köyün mezarlığında 250 yıl öncesine dair mezar taşlarına rastlanır. İlk kurulduğunda Sarıbayraktar adını taşıyan yerleşmenin ismi daha sonra Dudullu olmuştur, sonraları köy Aşağı ve Yukarı Dudullu olarak ikiye ayrılmıştır. Yukarı Dudullu Sultan Abdülaziz döneminde (1861-1876) Alemdağ’da yaptırılan köşk nedeniyle inşa edilen yolun güzergahı üzerinde kalmış ve Aşağı Dudullu’ya nazaran daha çok gelişmiştir. 

  •  
  • Dudullu İkinciEl EşyaDudullu spotcular,
  • Dudullu ikinci el beyaz eşya alanlar,Dudullu ikinci el mobilya alanlar,

Dudullu ikinci el eşya alım satım,Cumhuriyet öncesinde ve ardından da 1960′lara kadar büyük çiftliklerin bulunduğu, hayvancılık ürünleri, süt ve yoğurdu ile ünlü bir mesire yeri sayılan bölge, 1966 yılında yapılan Sanayi Planı ile sanayi yapılaşmasına açılmıştır. Bu tarihlerde Yukarı Dudullu’da 120, Aşağı Dudullu’da 80 olmak üzere 200 kadar hanenin ikamet ettiği Dudullu, 1970′ten sonra gecekondulaşma ile büyük bir nüfus göçü almıştır. Ümraniye ile birleşen Dudullu’nun daha sonra tüzel kişiliği de kaldırılarak Ümraniye’nin mahallesi konumuna gelmiştir. 

Dudullu İkinci El Eşya   Dudullu İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Dudullu’da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Dudullu’da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Dudullu’da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Dudullu ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Dudullu’da ikinci el eşya mağazamız, Dudullu ikinci el eşya fiyatları, Dudullu ikinci el beyaz eşya fiyatları, Dudullu ikinci el mobilya fiyatları, Dudullu ikinci el antika eşya fiyatları, Dudullu ikinci el ofis mobilyaları konularında, Dudullu ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Dudullu’nun aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

 

Modako Mahallesi ikinci el eşya
İmes Mahallesi ikinci el eşya
Sütçü İmam Parkı ikinci el eşya
Alemdağ Caddesi ikinci el eşya
Işık Sokak ikinci el eşya

Dudullu İkinci El Eşya Alanlar   Dudullu İkinci El Eşya Alanlar