Bostancı İkinci El Eşya

Bostancı, İstanbul'da, Kadıköy ilçesine bağlı mahalle. Kadıköy'ün en doğu ucunda yer alan Bostancı, sahilden yukarı doğru yaklaşık 2 kilometre boyunca uzanır.

  • Bostancı İkinci El Eşya
  • Bostancı İkinciEl Eşya

Antik çağdaki adı ve burada bir yerleşme olup olmadığını gösteren herhangi bir kalıntıya rastlanmamıştır. Bostancı'nın Bizans dönemindeki Poleatikon adlı yer olduğu tahmin edilmektedir. İmparatorların Anadolu içindeki seferlerinden dönüşlerinde şehir başkanı (praefectus-eparhos) onu burada karşılardı. Bu yüzden burada ufak da olsa bir saray veya köşkün bulunduğu sanılır.

Bostancı İkinci El Eşya   Bostancı İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Bostancı'da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Bostancı’da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Bostancı'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Bostancı ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Bostancı’da ikinci el eşya mağazamız, Bostancı ikinci el eşya fiyatları, Bostancı ikinci el beyaz eşya fiyatları, Bostancı ikinci el mobilya fiyatları, Bostancı ikinci el antika eşya fiyatları, Bostancı ikinci el ofis mobilyaları konularında, Bostancı ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Bostancı’nın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

 

Vukela Caddesi ikinci el eşya
Bağdat Caddesi ikinci el eşya
Akasya Sokak ikinci el eşya
Balkan Sokak ikinci el eşya
Konak Mahallesi ikinci el eşya

Bostancı İkinci El Eşya Alanlar   Bostancı İkinci El Eşya Alanlar