Fatih İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Fatih, Tarihi yarımada (Suriçi) denen İstanbul şehrinin kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul'un merkezi sayılan ilçe. Güneybatıdan Zeytinburnu, kuzeybatıdan Eyüp ilçeleri ile kuzeyden Haliç, doğudan İstanbul Boğazı ve güneyden Marmara Denizi ile çevrilidir. 

  •  
  • Fatih İkinciEl Eşya

Fatih İlçesi, 1928'den 2008'e kadar Eminönü'yle beraber Tarihi Yarımadadaki iki ilçeden biri olmuştur. 2008'de Eminönü İlçesi'nin varlığının ortadan kaldırıp Fatih İlçesi'ne katılmasından beri tüm Tarihi yarımada üzerindeki tek ilçe haline gelmiştir. Kırsal yerleşimi olmayan ve 15.62 km²'lik (1562 hektar) bir alanı kaplayan Fatih İlçesi 57 mahalleden oluşmaktadır.

Fatih İkinci El Eşya   Fatih İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Fatih'te ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Fatih'te komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Fatih'te ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Fatih ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Fatih'te ikinci el eşya mağazamız, Fatih ikinci el eşya fiyatları, Fatih ikinci el beyaz eşya fiyatları, Fatih ikinci el mobilya fiyatları, Fatih ikinci el antika eşya fiyatları, Fatih ikinci el ofis mobilyaları konularında, Fatih ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Fatih'in aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Aksaray Mahallesi ikinci el eşya
Ali Kuşçu Mahallesi ikinci el eşya
Hırka-i Şerif Mahallesi ikinci el eşya
Topkapı Mahallesi ikinci el eşya
Yedikule Mahallesi ikinci el eşya

Fatih İkinci El Eşya Alanlar   Fatih İkinci El Eşya Alanlar