Sefaköy İkinci El Eşya

Sefaköy, 1879-1890 yılında Bulgaristan Deliorman'dan göç eden Karaömeroğlu İbrahim Safra tarafından Safraköy adıyla İstanbul'da kurulmuş olan, bugün Balkan göçmenlerinin yoğun olarak yerleşik oldukları bir semttir. 

  • Sefaköy İkinci El Eşya
  • Sefaköy İkinciEl Eşya

Sefaköy semtinde 1900lerin başında sadece 2-3 ev var iken, 1920'lerde hiç ev olmaksızın, hiçbir insan olmamıştır.1940'larda Sefaköy'de tarım arazileri ve çiftlikler kurulmaya başlamıştır. 

Sefaköy İkinci El Eşya   Sefaköy İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Sefaköy'de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Sefaköy'de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

 

Sefaköy'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Sefaköy ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

 

Sefaköy'de ikinci el eşya mağazamız, Sefaköy ikinci el eşya fiyatları, Sefaköy ikinci el beyaz eşya fiyatları, Sefaköy ikinci el mobilya fiyatları, Sefaköy ikinci el antika eşya fiyatları, Sefaköy ikinci el ofis mobilyaları konularında, Sefaköy ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

 

Sefaköy'ün aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.
 

Atakent Mahallesi ikinci el eşya
Cennet Mahallesi ikinci el eşya
İnönü Mahallesi ikinci el eşya
Söğütlü Çeşme Mahallesi ikinci el eşya
Yarımburgaz Mahallesi ikinci el eşya

Sefaköy İkinci El Eşya Alanlar   Sefaköy İkinci El Eşya Alanlar