Göztepe İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir. İsmini Merdivenköy, Şahkulu dergahının posnişini olan Gözcü Baba'nın türbesinin bulunduğu tepeden almıştır.

  •  
  • Göztepe İkinciEl Eşya

Semtin büyük bir bölümü konut ağırlık olarak kullanılmakla birlikte ticarete yönelik unsurlar da bulunmaktadır. 80'li yılların sonunda Soyak'ın Örnek Mahallesi'nde yaptığı siteye "Soyak Göztepe" adını vermesi ile Göztepe'nin E-5'e denk gelen noktalarına da Göztepe denmeye başlanmışsa da bu hiçbir şekilde resmileşmemiştir. Son olarak Örnek Mahallesi ve Merdivenköy arasında kalan M4 istasyonuna da Göztepe adı verilmiştir.

Göztepe İkinci El Eşya   Göztepe İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Göztepe’de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Göztepe’de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Göztepe’de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Göztepe ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Göztepe’de ikinci el eşya mağazamız, Göztepe ikinci el eşya fiyatları, Göztepe ikinci el beyaz eşya fiyatları, Göztepe ikinci el mobilya fiyatları, Göztepe ikinci el antika eşya fiyatları, Göztepe ikinci el ofis mobilyaları konularında, Göztepe ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Göztepe’nin aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

 

Bağdat Caddesi ikinci el eşya
Bahçeler Sokak ikinci el eşya
Güzel Sokak ikinci el eşya
Ege Sokak ikinci el eşya
Gül Sokak ikinci el eşya

Göztepe İkinci El Eşya Alanlar   Göztepe İkinci El Eşya Alanlar