Etiler İkinci El Eşya

1947'de inşaatına başlanıp 1950'de yerleşime açılan 1.Lvent'ten sonra o zamanlar bomboş olan bu bölgedeki ikinci toplu konut girişimidir.Etibank'ın ortaklığı Etiler Yapı Kooperatifi'nin 192 villalık inşaatı 1954' başlamıştır. Etiler Mahallesi, adını burada ilk villaları yaptıran yapı kooperatifinden almıştır. İstanbul'un 1950'li yıllardan itibaren gerçekleşen kentsel yayılma ve değişmesini en iyi özetleyebilecek yerleşmelerden biridir. Etiler İstanbul'da 80'li ve 90'lı yıllarda çok popüler semtlerin başında gelirdi. 2000'li yıllarda popülerliğini başka semtlere kaptırmış. Etiler ikinci el eşya popülerliğini bu dönemde daha çok kazanmış ve şu anda Etiler ikinci el eşya semtin konut odaklı olmasından dolayı zirvededir. 

  • Etiler İkinci El Eşya
  • Etiler İkinciEl Eşya

E

Etiler İkinci El Eşya   Etiler İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Etiler'de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Etiler'de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Etiler'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Etiler ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Etiler'de ikinci el eşya mağazamız, Etiler ikinci el eşya fiyatları, Etiler ikinci el beyaz eşya fiyatları, Etiler ikinci el mobilya fiyatları, Etiler ikinci el antika eşya fiyatları, Etiler ikinci el ofis mobilyaları konularında, Etiler ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Etiler'in aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Etiler Sokak ikinci el eşya
Cengiz Topel Caddesi ikinci el eşya
Profesörler Mahallesi ikinci el eşya
Ahular Sokak ikinci el eşya
Özengi Sokak ikinci el eşya

Etiler İkinci El Eşya Alanlar   Etiler İkinci El Eşya Alanlar