Küçükyalı İkinci El Eşya-0532 652 58 10

Küçükyalı ikinci el eşya,Maltepe Belediyesi'ne bağlı Bostancı ve Maltepe arasında bir semttir. Altıntepe, Küçükyalı merkez, Çınar ve İdealtepe mahalleleri genellikle Küçükyalı semti olarak bilinir. küçükyalı spotcular,küçükyalı ikinci el eşya, alımı yapan firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

  •  
  • Küçükyalı İkinciEl Eşya

Küçükyalı ikinci el eşya alanyerler,son yıllarda bir eğitim yuvası haline gelmiştir. İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampüsü dışında, en büyük özel kolejlerden olan Tekden koleji de İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampüsünün yanına taşınmıştır  2014 yılındaysa Küçükyalı için oldukça önem arz eden Türk Eğitim Derneği TED'e bağlı olarak faaliyet gösteren Küçükyalı TED Rönesans Derneği açılmıştır. 

Küçükyalı İkinci El Eşya   Küçükyalı İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Küçükyalı’da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Küçükyalı’da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Küçükyalı'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Küçükyalı ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Küçükyalı’da ikinci el eşya mağazamız, Küçükyalı ikinci el eşya fiyatları, Küçükyalı ikinci el beyaz eşya fiyatları, Küçükyalı ikinci el mobilya fiyatları, Küçükyalı ikinci el antika eşya fiyatları, Küçükyalı ikinci el ofis mobilyaları konularında, Küçükyalı ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Küçükyalı’nın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

 

Adile Naşit Parkı ikinci el eşya
Atatürk Caddesi ikinci el eşya
Mektep Caddesi ikinci el eşya
Begonya Sokak ikinci el eşya
Demet Sokak ikinci el eşya

Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar   Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar