Şişli İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Şişli, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kağıthane ve güneydeBeyoğlu ilçeleri ile komşudur.

  •  
  • Şişli İkinciEl Eşya

Denize sahili olmayan Şişli ilçesinde çok sayıda tarihî eser, iş yeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. 1954'te ilçe olan Şişli ilçesi 1987'de, Kağıthane'nin ayrı bir ilçe olup ayrılmasıyla coğrafi olarak ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzurmahalleleri bir öbek oluştururken, geride kalan diğer mahalleler gene ayrı bir öbek oluşturdular.

Şişli İkinci El Eşya   Şişli İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Şişli’de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Şişli’de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Şişli'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Şişli ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Şişli’de ikinci el eşya mağazamız, Şişli ikinci el eşya fiyatları, Şişli ikinci el beyaz eşya fiyatları, Şişli ikinci el mobilya fiyatları, Şişli ikinci el antika eşya fiyatları, Şişli ikinci el ofis mobilyaları konularında, Şişli ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Şişli’nin aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.
 

Cumhuriyet Mahallesi ikinci el eşya
19 Mayıs Mahallesi ikinci el eşya
Esentepe Mahallesi ikinci el eşya
Kuştepe Mahallesi ikinci el eşya
İnönü Mahallesi ikinci el eşya

Şişli İkinci El Eşya Alanlar   Şişli ikinci El Eşya Alanlar