Sancaktepe İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Sancaktepe ikinci el eşya alanlar, İstanbul Anadolu Yakasında bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Sancaktepe İlçesi, 22 Mart 2008 tarih ve 26824 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 5747 sayılı Kanun ile, Ümraniye İlçesine bağlı Sarıgazi ve Yenidoğan beldeleriyle, Kartal ilçesine bağlı Samandıra beldesinin birleştirilerek tüzel kişiliklerinin kaldırılması ile kurulmuştur.. 

  •  
  • Sancaktepe İkinciEl Eşya

Sancaktepe, ilk çağlardan itibaren mesire alanı ve yazlık sarayları ile ön planda olmuştur.  Bölgede bulunan en eski yapı bir Bizans Sarayı olan Damatris Yazlık Sarayı’dır.Samandıra eski bir yerleşim yeridir. Sarıgazi köyünün ise İstanbul'un fethinden sonra kurulduğu rivayet olunmaktadır. Fethe katılan Sarı Kadı isimli kişiye buranın mülk olarak verilmesiyle bir yerleşim yeri halini almıştır. 

Sancaktepe İkinci El Eşya   Sancaktepe İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması sancaktepe spot eşya, piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Sancaktepe’de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Sancaktepe’de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Sancaktepe’de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Sancaktepe ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Sancaktepe’de ikinci el eşya mağazamız, Sancaktepe ikinci el eşya fiyatları, Sancaktepe ikinci el beyaz eşya fiyatları, Sancaktepe ikinci el mobilya fiyatları, Sancaktepe ikinci el antika eşya fiyatları, Sancaktepe ikinci el ofis mobilyaları konularında, Sancaktepe ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Sancaktepe’nin aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.
 

sancaktepe ikinci el beyaz eşya
Paşaköy Mahallesi ikinci el eşya
Fatih Mahallesi ikinci el eşya
Meclis Mahallesi ikinci el eşya
Sarıgazi Mahallesi ikinci el eşya

Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar   Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar