Yenidoğan İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Sancaktepe İlçesi'ne bağlı Yenidoğanikinci el eşya,alan firma 2008 yılına kadar Ümraniye ilçesine bağlı bir beldeydi. 2008 yılında ilçeler bazında yapılan düzenleme ileSarıgaziSamandıra beldeleriyle birlikte Sancaktepe ilçesine katılmıştır.  

  •  
  • Yenidoğan İkinciEl Eşya

Safa Tepesi Sosyal Tesis Ve Mesire AlanıYenidoğan Kültür KompleksiYenidoğan Kapalı Spor Salonu ve Sancaktepe Aşevi burada bulunmaktadır. 

Yenidoğan İkinci El Eşya   Yenidoğan İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Yenidoğan'da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Yenidoğan’da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Yenidoğan'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Yenidoğan ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Yenidoğan’da ikinci el eşya mağazamız, Yenidoğan ikinci el eşya fiyatları, Yenidoğan ikinci el beyaz eşya fiyatları, Yenidoğan ikinci el mobilya fiyatları, Yenidoğan ikinci el antika eşya fiyatları, Yenidoğan ikinci el ofis mobilyaları konularında, Yenidoğan ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Yenidoğan’ın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Abdi İpekçi Caddesi ikinci el eşya
Cengiz Topel Caddesi ikinci el eşya
Ferhatpaşa Caddesi ikinci el eşya
Barbaros Sokak ikinci el eşya
Kahraman Sokak ikinci el eşya

Yenidoğan İkinci El Eşya Alanlar   Yenidoğan İkinci El Eşya Alanlar