Acıbadem İkinci El Eşya

20 sene öncesine kadar Hasanpaşa'ya bağlı olan semt, nüfus yoğunluğuyla birlikte Güney kısmı Kadıköy'e (Aşağı Acıbadem), kuzey kısmı ise Üsküdar'a (Yukarı Acıbadem) bağlı olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır. Anadolu yakasında, Küçük Çamlıca’nın güney yamaçlarında, Hasanpaşa, Koşuyolu ve Küçük Çamlıca arasında yer almaktadır.

  • Acıbadem İkinci El Eşya
  • Acıbadem İkinciEl Eşya

Acıbadem Köprüsü ise semti ortasından bölen E5 otoyolunun üzerine kurulmuştur. Acıbadem Caddesi'nden yukarı doğru çıkarken (Küçük Çamlıca yönü) Acıbadem Köprüsü'nden sonra solda kalan Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin bitiminin hemen ardından Acıbadem Caddesi'ne dik olarak başlayan Faik Bey Sokak ve Şevket Paşa Sokak ise Kadıköy-Üsküdar sınırını oluşturmaktadır.Acıbadem Tarihi Salı Pazarı'nı Fikirtepe ile paylaşmaktadır.

Acıbadem İkinci El Eşya   Acıbadem İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Acıbadem’de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Acıbadem’de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Acıbadem’de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Acıbadem ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Acıbadem’de ikinci el eşya mağazamız, Acıbadem ikinci el eşya fiyatları, Acıbadem ikinci el beyaz eşya fiyatları, Acıbadem ikinci el mobilya fiyatları, Acıbadem ikinci el antika eşya fiyatları, Acıbadem ikinci el ofis mobilyaları konularında, Acıbadem ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Acıbadem’in aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Acıbadem Caddesi ikinci el eşya
Taşköprü Caddesi ikinci el eşya
Güllü Sokak ikinci el eşya
Fatih Sokak ikinci el eşya
Bal Sokak ikinci el eşya

Acıbadem İkinci El Eşya Alanlar   Acıbadem İkinci El Eşya Alanlar