Kumburgaz İkinci El Eşya

Kumburgaz, İstanbul'un Avrupa yakasında ve Marmara denizi kıyısında 1.892 hektarlık bir alanda kurulmuştur. 8 kilometrelik bir sahil şeridine sahiptir. Çatalca ilçesine bağlı iken 1988 yılında Büyükçekmece'nin ilçe olmasının ardından bu ilçeye bağlı bir belde olmuştur. 

  • Kumburgaz İkinci El Eşya
  • Kumburgaz İkinciEl Eşya

90’lardan itibaren kumburgaz eski popülaritesini kaybetmiştir. Ancak günümüzde hala oldukça sevilmekte eski kalabalık günleri kadar olmasa da özellikle yaz aylarında oldukça yüksek bir nüfusa sahip olmaktadır. 

Kumburgaz İkinci El Eşya   Kumburgaz İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Kumburgaz'da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir.Kumburgaz'da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Kumburgaz'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Kumburgaz ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Kumburgaz'da ikinci el eşya mağazamız, Kumburgaz ikinci el eşya fiyatları, Kumburgaz ikinci el beyaz eşya fiyatları, Kumburgaz ikinci el mobilya fiyatları, Kumburgaz ikinci el antika eşya fiyatları, Kumburgaz ikinci el ofis mobilyaları konularında, Kumburgaz ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Kumburgaz'ın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Milli Egemenlik Caddesi ikinci el eşya
Bağderesi Caddesi ikinci el eşya
Gazi Caddesi ikinci el eşya
Kurdela Sokak ikinci el eşya
Gümüş Sokak ikinci el eşya

Kumburgaz İkinci El Eşya  Alanlar   Kumburgaz İkinci El Eşya  Alanlar