Silivri İkinci El Eşya 0532 652 58 10


İstanbul Avrupa yakası'nın batı kısmında, 41 derece, 3 dakika kuzey paraleli ve 28 derece, 20 dakika doğu meridyenlerinin kesiştiği noktadadır. Batısında Tekirdağ iline bağlı Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçeleri, doğusunda İstanbul iline bağlı Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde İstanbul iline bağlı Çatalca ilçesi, kuzeybatıda Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçesi, güneyinde ise Marmara Denizi yer alır. Marmara Denizi'ne kıyılarının uzunluğu yaklaşık 45 km. olan ilçenin yüzölçümü yaklaşık 760 km²'dir

 

  •  
  • Silivri İkinciEl Eşya

18 köyü ve 8 beldesi bulunan ilçenin merkezi ise 7 mahalleye ayrılmıştır.İlçe toprakları genelde az eğimli alanlardır. Silivri yöresinin içinde bulunduğu bölgedeki topografya, hafif dalgalı düzlükler biçiminde, yüksekliği 60 metreyi geçmeyen tepeler şeklindedir. Söz konusu topografya; güneyde deniz kıyısından başlamakta ve kuzeye doğru yavaş yavaş yükselmektedir. 

Silivri İkinci El Eşya   Silivri İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Silivri’de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Silivri’de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Silivri'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Silivri ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Silivri'de ikinci el eşya mağazamız, Silivri ikinci el eşya fiyatları, Silivri ikinci el beyaz eşya fiyatları, Silivri ikinci el mobilya fiyatları, Silivri ikinci el antika eşya fiyatları, Silivri ikinci el ofis mobilyaları konularında, Silivri ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Silivri’nin aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.
 

Balaban Mahallesi ikinci el eşya
Cumhuriyet Mahallesi ikinci el eşya
Sinekli Mahallesi ikinci el eşya
Beyciler Mahallesi ikinci el eşya
Çeltik Mahallesi ikinci el eşya

Silivri İkinci El Eşya Alanlar   Silivri İkinci El Eşya Alanlar