Uğurmumcu İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Uğur Mumcu İstanbul Kartal ilçesinin kuzeybatısında Sancaktepe sınırında kurulmuş, tamamına yakını yüksek bloklardan oluşan, ilçenin düzenli yapılaşması ile dikkat çeken, kişi başına düşen ortalama yeşil alanı ile İstanbul ortalamasını geçen ve şu anda üzerinde park bulunan eski bir çöplük çevresine kurulmuş mahalledir.

  •  
  • Uğurmumcu İkinciEl Eşya

TEM bağlantı yolu geçer. Mahalle konum olarak Sabiha Gökçen Havaalanı'na 18 dakika Kadıköy Kartal metrosuna 5 dakika uzaklıktadır.

Uğurmumcu İkinci El Eşya   Uğurmumcu İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Uğurmumcu’da ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Uğurmumcu’da komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Uğurmumcu'da ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Uğurmumcu ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Uğurmumcu’da ikinci el eşya mağazamız, Uğurmumcu ikinci el eşya fiyatları, Uğurmumcu ikinci el beyaz eşya fiyatları, Uğurmumcu ikinci el mobilya fiyatları, Uğurmumcu ikinci el antika eşya fiyatları, Uğurmumcu ikinci el ofis mobilyaları konularında, Uğurmumcu ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Uğurmumcu’ın aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Çallık Parkı ikinci el eşya
Yakacık Caddesi ikinci el eşya
Aziz Sokak ikinci el eşya
Huzur Sokak ikinci el eşya
Lale Sokak ikinci el eşya

Uğurmumcu İkinci El Eşya Alanlar   Uğurmumcu İkinci El Eşya Alanlar