Taşdelen İkinci El Eşya 0532 652 58 10

Taşdelen, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin gözde bir semtidir. İsmini yıllardır İstanbul halkının büyük bir zevkle içtiği Taşdelen kaynak suyundan almıştır. Rakımı yaklaşık 113 metredir. İlk adı Sultançiftliği`dir. Taşdelen, suyu haricinde mesire yeri ile de gözde bir yerdir. Özellikle hafta sonları şehir yaşantısının verdiği sıkıntıyı atmak isteyenler buraya huzur bulmaya gelir. 

  •  
  • Taşdelen İkinciEl Eşya

Taşdelen İstanbul'un Asya yakasının kuzeyinde yeni gelişmekte olan bir semttir. Şile yolu üzerinde bulunan semt özel araç ile Boğaz ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine 20 dakika, Üsküdar ve Kadıköy'e 23 dakika, şehir merkezine 30 dakika uzaklıktadır. Ayrıca Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Mecidiyeköy ve Topkapı'ya direkt toplu ulaşım mevcuttur.  

Taşdelen İkinci El Eşya   Taşdelen İkinci El Eşya

İstanbul’un çok hızlı büyümesi, çok sayıda konut ve hanelerin olması İstanbul ikinci el eşya piyasasını doğru orantılı olarak etkilemiştir. İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Taşdelen'de ikinci el eşya satan ve 2.el eşya alanlar içerisinde firmamız sektörün öncülerindendir. Taşdelen'de komple ikinci el eşyalarını satmak isteyenler, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşya ve ikinci el antika eşyalarını satmak isteyenlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Taşdelen'de ikinci el eşya alanlar ve ikinciel eşya satanlar bize ulaşabilirler. Taşdelen ikinci el eşya uzmanlarımız yerinizde eşyanızın maliyetini değerlendirir ve size değerinde çözüm sunar.

Taşdelen'de ikinci el eşya mağazamız, Taşdelen ikinci el eşya fiyatları, Taşdelen ikinci el beyaz eşya fiyatları, Taşdelen  ikinci el mobilya fiyatları, Taşdelen ikinci el antika eşya fiyatları, Taşdelen ikinci el ofis mobilyaları konularında, Taşdelen ikinciel eşya alan firmalar arasında zirvede yer almaktadır.  

Taşdelen'in aşağıdaki mahallelerine ikinci el eşya satışı ve ikinci el eşya alımı servisimiz vardır.

Aydınlar Mahallesi ikinci el eşya
Çamlık Mahallesi ikinci el eşya
Cumhuriyet Mahallesi ikinci el eşya
Güngören Mahallesi ikinci el eşya
Kirazlıdere Mahallesi ikinci el eşya

Taşdelen İkinci El Eşya Alanlar   Taşdelen İkinci El Eşya Alanlar