Maltepe İkinci El Eşya Alanlar-0532 652 58 10

Maltepe İkinci el eşya alanlar, maltepe ikinci el eşya satın alan kişiler, maltepe ikinci el eşya satın alan firmalar. Firmamız İstanbul İkinci El Eşya alımı yapmaktadır. Kullanılmayan veya eskimiş ancak kullanılabilir durumda olan ikinci el koltuk, ikinci el yemek odası takımı, ikinci el beyaz eşyalarınızı yerinizde nakit ücret karşılığında satın alıyoruz.

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar        Maltepe Merkez, Küçükyalı ve altıntepe semtleri ile Fındıklı, Esenkent, Girne, Adatepe, Esenkent, Bağlarbaşı, Feyzullah, İdealtepe, Cevizli, Altayçeşme ve Yalı Mahallelerine aynı gün içerisinde servisimiz vardır.

İkinci El Eşya satmak veya spot eşya satmak istiyorsanız en doğru ve güvenilir adrestesiniz. Sizlere tecrübeli ekibimiz ile ikinci el eşyalarınız değerinde nakit para ile alınmaktadır.

Eski bir yerleşim yeri olan Maltepe Merkez mahallelerinde kentsel dönüşüm tüm hızı ile devam ederken yenilenen evlerinizin eski eşyalarına talip olarak hem bütçenize destek oluyor hemde eşyalarınızın ihtiyaç sahibi başka ailelerin kazanmasını sağlıyoruz.

Bizimler 7/24 whats app hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde 0532 6525810 numaralı telefon hattımız ile bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar