Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar-0532 652 58 10

Kadıköy İkinci el Eşya alanlar; Kadıköy ün her yerine aynı gün hizmet vererek ikinci el eşyalarınızı ve eski eşyalarınızı kapınızda , nakit, değerinde alıyoruz.Kadıköy 2.el eşya alanlar içerisinde en hızlı ve kaliteli hizmeti İstanbul İkinci El Eşya firmamızdan alabilirsiniz.

Kadıköy; İstanbul'da anadolu yakasının geçmişte diğer adı gibi bilinir. Son yıllarda kendisinden ayrılan mahallelerinden sonra nüfus olarak biraz azalmışsa da hala Anadolu yakasının en önemli ilçelerindendir. Fenerbahçe stadı ve yelken kulüpleri ile ünlü fenerbahçe burnu ile moda yat limanı ile, alışveriş ve modanın merkezi olan Bağdat Caddesi ile asırlık esnafların yer aldığı Altıyol merkezi ile bir başkadır Kadıköy.

Kadıköy, firmamızın merkez ofisine yakınlığı nedeniyle aynı gün içerisinde servis verebildiğimiz ilçedir. Firmamıza ikinci el ürün ve eşyalarınızın resimlerini whatsapp numaramızdan ulaştırabilirseniz, anında uzman ekibimiz eşyanızı değerlendirerek, geriş dönüş yapacaktır. Uygun zamanınız konusunda randevu alınarak eşyalarınız kapınızda nakit para ile teslim alınır.

Kadıkoy2elesya     Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar